Przypominamy, iż poniższy formularz jest formularzem dla Pracodawców! Osoby poszukujące pracy w chatrakterze opiekuna/opiekunki do osób starszych lub też niani prosimy o wypełnienie formularza dla osób poszukujących zatrudnienia w charakterze opiekunki/a lub niani.

Szanowni Państwo!

Jeżeli poszukujecie opiekunki/a do osoby starszej lub niani do opieki nad Państwa dzieckiem, to nie mogliście trafić lepiej. Działamy szybko i efektywnie! Mamy w naszej bazie danych (która jest na bieżąco aktualizowana), bardzo dużą ilość zgłoszeń od osób chętnych podjąć pracę na terenie Szczecina i okolic, w charakterze opiekuna do osób starszych lub też niani. Wiele z tych osób to osoby z doświadczeniem w opiece. Z przyjemnością pomagamy Państwu dobrać odpowiednią do Państwa potrzeb osobę. Organizujemy spotkania w naszym biurze lub poza nim, wedle Państwa zaleceń. Cenimy Państwa czas i dlatego staramy się na bieżąco przedkladać odpowiednie Kandydatki/ów. Z doświadczenia wiemy, iż to najskuteczniejsza forma rekrutacji. Prezentujemy wielu kandydatów, spośród których to Państwo wybieracie tą, najbardziej odpowiednią dla Państwa osobę!   Niewykluczone, że  pierwsza  z rekomendowanych osób spełni od razu  Państwa wymagania!       

Ponadto chcielibyśmy podkreślić, iż wypełnienie przez Państwa formularza oznacza, iż Państwa oferta automatycznie pojawia się jako oferta pracy pod linkiem: oferty pracy w dziale Opieka oraz w tym samym linku: "szukaj ofert pracy" w dziale Teamvikaren.dk-Centrum Opieki.  Oznacza to, iż od tego momentu osoby z naszej bazy danych oraz nowo kandydujące, zgłaszają zainteresowanie Państwa ofertą. 

 

Podkreślamy, iż wpisane informacje płacowe pozostają w pierwszej fazie rekrutacji jedynie do naszej dyspozycji i nie są ujawniane w Państwa zgłoszeniu!   

 

Bardzo prosimy zatem o dokladne wypełnianie formularza zgłoszeniowego, przyspieszy to naszą współpracę. Istotna kwestia to: czas pracy, termin zatrudnienia, płaca.

Przesłanie formularza nie oznacza w sensie prawnym rozpoczęcia współpracy z Teamvikaren.dk.       

  

Dane kontaktowe
Imię (*) Nazwisko (*)
Adres (*) Nr budynku/Nr lokalu (*) /
Miejscowość (*) Kod pocztowy (*) -
Dzielnica Telefon (*)
Email (*)
Charakter pracy
niania opiekunka osoby starszej
Liczba podopiecznych Wiek/Przedział wiekowy
Mężczyzna/chłopiec Kobieta/dziewczynka
Stan zdrowia podopiecznego:
Zakres obowiązków
Wymagania wiekowe w stosunku co do osoby
Określ wymarzony profil osobowy
Wynagrodzenie

(stawka godzinowa lub miesieczne pobory)
Termin zatrudnienia
- -
Termin okresu próbnego
- -
Inne
Wyślij
(*) Oświadczam, że podane przeze mnie dane w tym formularzu są prawdziwe.
W związku z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. 1997 r. Nr 133 poz. 882) o ochronie danych osobowych, prosimy o potwierdzenie:

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie Teamvikaren.dk Polen spólka zo.o.
Strona główna | O firmie | Kontakt | Centrum opieki | Rekrutacja kadr

© Copyright by teamvikaren.pl