TeamVikaren.dk jest Spółką, która specjalizuje się w rekrutacji/pozyskiwaniu pracowników z Polski na rynek duński jak i inne kraje skandynawskie dla przemysłu metalowego, przemysłu wytwórczego, sektora medycznego w Danii oraz specjalistów przemysłowych do obsługi zautomatyzowanych maszyn numerycznych, jak i pracowników i w zawodach ogólnych. Niemniej TeamVikaren.dk rekrutuje także na potrzeby polskiego rynku pracy oraz innych krajów Europejskich. Nasza działalność jest sukcesywnie rozszerzana.

 
Zawody, w których w szczególności poszukujemy specjalistów na kraje skandynawskie:
 
Sektor Metalowy:
Spawacze (wszelkie metody spawalnicze)
Spawacze/Monterzy (umiejętność czytania rysunku technicznego i/lub izometrycznego)
Szlifierze
Operatorzy CNC- (tokarze, frezerzy, operatorzy giętarek/zaginarek)
Tokarze manualni
Frezerzy manualni
Operatorzy wykrawarek laserowych
Ślusarze
  
Ponieważ nasza firma dynamicznie się rozwija, zakres zawodów, w których jesteśmy w stanie zaoferować zatrudnienie stale się rozszerza. Nasze aktualne ogłoszenia o pracę można znaleźć w Internecie poprzez wyszukiwarki oraz na wielu polskich stronach internetowych zajmujących się pośrednictwem w pozyskiwaniu pracowników, jak i  w polskiej prasie ogólnopolskiej oraz lokalnej.
 
Niektóre z wybranych stron, na których się ogłaszamy: 
 
TeamVikaren.dk ApS w Danii oraz Norwegii jest bezpośrednim pracodawcą, zakwalifikowani kandydaci podpisują umowę dla zatrudnianych objętym układem zbiorowym w przemyśle, opartej na układzie ze związkami zawodowymi. Praca organizowana przez Teamvikaren.dk jest w pełni legalna. TeamVikaren organizuje wszelkie kwestie legalizacyjne i podatkowe. Poza tym oferowana jest praca na bardzo atrakcyjnych warunkach. Pracownicy z Polski również obowiązkowo stają się członkami związków zawodowych, co jest gwarancją świadczeń na równi z pracownikami duńskimi oraz gwarancją wszelkich świadczeń zdrowotnych.
 
Okres pracy jest często nieokreślony w związku z tym mile wdziani są kandydaci planujący dłuższy pobyt za granicą lub ewentualną przeprowadzkę na stałe. TeamVikaren.dk w przypadku zakwalifikowania się kandydata organizuje zakwaterowanie pracownika. Koszty zakwaterowania na miejscu i przejazdu do Danii pokrywa pracownik.
 
Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie kwestionariusza poniżej zaznaczając, w którym kraju chciałby Pan/Pani pracować lub kontakt/przesłanie aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych („Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.") na nasz adres w kontaktach lub też wypełnić formularz dla poszukujących pracy. Prosimy także pilnie śledzić sekcję OFERTY PRACY. Jeżeli chcecie Państwo uzyskać więcej informacji na temat życia i pracy w Danii prosimy przejść na naszą duńską www.teamvikaren.dk
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona główna | O firmie | Kontakt | Centrum opieki | Rekrutacja kadr

© Copyright by teamvikaren.pl